PRIZREN ONLINE

http://https://youtu.be/VcGSp1TcBUc Aksidenti në Therandë rezulton me nëntë të lënduar, Pra nëntë persona janë lënduar, në një aksident trafiku në Thërandë. Policia e Kosovës, njofton se...
Reklama Juaj 01

LAJME

0 756

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, duke theksuar se Organizata Terroriste FETO paraqet kërcënim të madh jo vetëm për Turqinë, por për të...
0 427

Zëvendëskryeministri dhe zëdhënës i Qeverisë së Republikës së Turqisë, Numan Kurtulmus, sot deklaroi në Ankara se shpreson që administrata e presidentit amerikan Donald...

VIDEO TË NDRYSHME

video

Forcat e Armatosura të Turqisë (FAT) në ditën e 151-të të operacionit "Mburoja e Eufratit" kundër organizatës terroriste DEASH në veri të Sirisë, shkatërruan...

SPORT

Reklama Juaj 02

KULTURË

0 10

Libri është një burim themelor i dijes njerëzore, por edhe udhëzues masiv i komunikimit. Sa ka interes për leximin e librave në rajon...