Home Lajme KOSOVË Aksident i rëndë në Malishevë

Aksident i rëndë në Malishevë, përplasje në mes të kamionit dhe furgonit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të Malishevës.

Një furgon dhe një kamion janë përplasur duke shkaktuar dëme të mëdha.

www.instagram.com/tvbesa/