Home Lajme KOSOVË Aksident në Rrugën e Kombit, dyshohet se ka humbur jetën një person

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të Rrëshenit në rrugën e Kombit.

Sipas Top Channel, dyshohet që një person ka ndërruar jetë. Mbeten ende të paqarta rrethanat e ngjarjes.

Zjarrfikëset, ambulanca dhe policia kanë mbërritur me urgjencë në vendin e ngjarjes