Home Lajme Aksident në rrugën Tirana në Prizren, në vend të ngjarjes edhe Ambulanca...

Një aksident trafiku në mes të dy automjeteve ka ndodhur pak më parë në rrugën “Tirana” në Prizren.

Një Golf 7 është përplasur me një Audi A4 derisa kanë shkaktuar kolona edhe në orë të vona.

Në vendin e ngjarjes ka dalë policia dhe vetura e ambulancës.