Home Lajme KOSOVË Albin Kurti deklarohet nga Prizreni se a do të ketë sot takim...

Albin Kurti deklarohet nga Prizreni se a do të ketë sot takim me Isa Mustafën dhe rreth koalicionit me LDK-në

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje sot ka qëndruar në Prizren ku me këtë rast është deklaruar për mbarëvajtjen e bisedimeve me LDK-në,për nënshkrimin e marrëveshjes me Sërbinë për lëvizjen e aeroplanëve Prishtinë-Beograd dhe shumë temave të tjera,ndiqni intervistën e plotë në Rtv Besa

KULTURË

0 3027

Xamia Tur-u Sina në Etiopi, e cila prej më shumë se gjysmë shekulli ka arritur të ekzistojë që është e ndërtuar prej kashte,...