KOSOVË

0 139

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/278192323472865
0 151

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/387604575761627
0 393

Ka ndërruar jetë Ilir Behluli djaloshi nga Gjilani i cili vuante nga Leukemia Akute.Ilir Behluli nga komuna e Gjilanit, i diagnostikuar me...
0 224

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.750 mostra të marra...
0 137

Zemaj njofton masat e reja kundër Covid-19, kufizohet orari i punës së gastronomisë dhe qendrave tregtareMinistria e Shëndetësisë ka njoftuar qytetarët për...
0 166

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka dekoruar me titullin “Ambasador i Nderit i Republikës së Kosovës” rabinin e Shqipërisë, Yoel Kaplan, për...
0 150

Tronditës lajmi për tërmetin në Izmir të Turqisë dhe ishujt grek përreth. Forcës shkatërruese të natyrës i del përballë vetëm solidariteti ndërnjerëzor....
0 158

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/359750841804207
0 154

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.608...