KOSOVË

0 56

Postimi i Plotë: Po përjashtohem e diferencohem sepse:Thashë kurrë me të korruptuarit, dhe ashtu mbeti;Thashë do t’i sjellim Kosovës...
0 49

Vjosa Osmani është shkarkuar nga pozita e nënkryetares dhe anëtares së kryesisë të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Strukturat e...
0 56

Sot më 20 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 416 mostra të marra...
0 44

Qytetarët e Kosovës nuk mund të shkojnë në Mal të Zi, pa prezantuar para autoriteteve, një test negativ për koronavirus.
0 56

Me ofertën ma të TR3NT naj'her për vetëm 3€ merr: 1 x Crispy Chicken4 x Chicken Nuggets4 x Onion...
0 58

Sot më 19 qershor 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 456 mostra të marra...
0 31

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/185977299515513/
0 70

Nisma Socialdemokrate ka propozuar edhe tre ish-deputetë të tjerë të kësaj partie për Zëvendësinistra në Qeverinë e drejtuar nga Avdullah Hoti.Bëhet fjalë...
0 38

KJO NDIHMË VLEN VETËM PËR JETIMË TË CILËT NUK KANË APLIKUAR ME PARË! Të gjithë ata që dëshirojnë që...
0 33

Albert Krasniqi, zyrtar i partisë Nisma Socialdemokrate, mbrëmë ka ndërruar jetë pas plagëve të marra gjatë një aksidenti në Malishevë.

KULTURË

0 105

Për nder të 142 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit në kompleksin e LSHP,së u hap ekspozita "Personalitetet e Lidhjes Shqiptare...