Lajme

I ftuar:Mervan ef. Berisha, imam në xhaminë Pavarësia - PrizrenTema:Gara në vepra të mira
0 19

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtoresha e Drejtorisë së Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik, Sevil Kazaz do të bëjnë përurimin...
0 12

Në vendimin që ka marrë sot pasdite Qeveria e Kosovës ndalohen të gjitha grumbullimet ku ka më shumë se 30 persona.
0 13

Xhamia “Sinan Pasha” Prizren I ftuar: Kurtish HoxhajTema: Sofra e Ramazanit 2021
0 21

Kufizimi i lëvizjes do të vazhdojë, por tani nga ora 22:30 deri në 05:00.Kështu u bë e ditur nga ministri i Shëndetësisë,...
0 11

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...
0 20

Në mbrëmjen e së shtunës ka ndodhur një aksident trafiku me fatalitet në Veri të Mitrovicës.Lajmi është bërë i ditur nga Policia...