Lajme

0 212

Pamje ekskluzive gjatë tërmetit në Shqipëri...! Pak minuta më parë një tërmet goditi disa qytete të Shqipërisë,rtv Besa sjell...
0 100

Pamje ekskluzive-Tërmeti ndihet edhe në Prizren...!në Kosovë Një tërmet me magnitudë 5.8 të shkallës Rihter është regjistruar në Detin...
0 90

PROMOVOHET LIBRI ''BURRNIA FOLI'' ME AUTOR BURHAN AL DIN SEJDI FIL
0 97

KADRI VESELI MBAN TUBIM PARAELEKTORAL NË LAGJEN ORTAKOLL DHE NË FSHATIN KORISHË
0 96

Banorët e lagjes Petrovë në Prizren në hall me pengesat në rrugë,kërkojnë zgjidhje nga komuna...! “Pershendetje,Jemi banorë të lagjes...
0 80

Limaj e godet Kurtin në Prizren: S’e kemi luksin ta bëjmë Kryeministër, për 15 vjet vetëm ka sharë të tjerët
0 91

Fatmir Limaj ndërpret fjalimin respekton ezanin,po këtë veprim ditë më parë në Prizren kishte bërë edhe Anton Quni kryetar i LDK-së në...
0 101

PRESIDENTI I AKR-së BEHGJET PACOLLI PËR RTV BESA: QEVERIA E ARDHSHME KA ME U BALLAFAQUE ME SFIDAT EKONOMIKE
0 108

KRYETARI I LDK-së dhe KANDIDATI PËR DEPUTET ANTON ÇUNI: LISTA E LDK-së DO TË JETË FITUESE E ZGJEDHJEVE TË 6 TETORIT...
0 86

ME DISA AKTIVITETE MJEDISORE ME NXËNËS DHE OJQ SHËNOHET DITA E PASTRIMIT TË PRIZRENIT