Lajme

video
0 967

https://youtu.be/0CvnQ6voCy0
video
0 765

https://youtu.be/rGAEF2vYTlA
0 922

Agjencia turke e lajmeve, Anadolu Agency (AA) bëri të ditur se Presidenti i Turqisë, gjatë takimit me homologun i tij shqiptar, Bujar Nishani u...
0 1733

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, ka pritur me një ceremoni shtetërore homologun e tij shqiptar, Bujar Nishani, i cili ndodhet për një vizitë...
0 1540

Në shkollën speciale “Qendra Burimore - Përparimi” në Prishtinë sot u bë përurimi i dhomës sensorike, i instaluar dhe i dhuruar nga Agjencia...
0 823

Zëvendëskryeministri i Turqisë, Numan Kurtulmuş, ka marrë pjesë në Konferencën e 11-të të Ministrave të Informacionit të Vendeve Islame. Konferenca është organizuar nga...
video
0 723

https://youtu.be/9Yzbw7JXRsQ