Lajme

0 107

Vjosa Osmani takon elektoratin e LDK,së në Ortakoll të Prizrenit https://www.facebook.com/TVBESA/videos/390720508212104/
0 134

NISMA SOCIALDEMOKRATE PREZANTON KANDIDATËT PËR DEPUTETË NGA PRIZRENI https://www.facebook.com/TVBESA/videos/448616322426997/
0 275

Pamje ekskluzive gjatë tërmetit në Shqipëri...! Pak minuta më parë një tërmet goditi disa qytete të Shqipërisë,rtv Besa sjell...
0 130

Pamje ekskluzive-Tërmeti ndihet edhe në Prizren...!në Kosovë Një tërmet me magnitudë 5.8 të shkallës Rihter është regjistruar në Detin...
0 120

PROMOVOHET LIBRI ''BURRNIA FOLI'' ME AUTOR BURHAN AL DIN SEJDI FIL
0 129

KADRI VESELI MBAN TUBIM PARAELEKTORAL NË LAGJEN ORTAKOLL DHE NË FSHATIN KORISHË
0 127

Banorët e lagjes Petrovë në Prizren në hall me pengesat në rrugë,kërkojnë zgjidhje nga komuna...! “Pershendetje,Jemi banorë të lagjes...
0 105

Limaj e godet Kurtin në Prizren: S’e kemi luksin ta bëjmë Kryeministër, për 15 vjet vetëm ka sharë të tjerët
0 115

Fatmir Limaj ndërpret fjalimin respekton ezanin,po këtë veprim ditë më parë në Prizren kishte bërë edhe Anton Quni kryetar i LDK-së në...
0 127

PRESIDENTI I AKR-së BEHGJET PACOLLI PËR RTV BESA: QEVERIA E ARDHSHME KA ME U BALLAFAQUE ME SFIDAT EKONOMIKE