Prizreni Online

0 42

NEHARI TOSKA ANËTAR I KUVENDIT TË KF ''LIRIA'' POHON SE KA NËNSHKRUAR VETËM PËR MBLEDHJE TË JASHTËZAKONSHME
0 29

Skandal fillon shitja e biletave në tregun e zi për ndeshjen Kosovë-Angli Të dielën e 17 nëntorit në stadiumin...
0 50

BASHKËSIA ISLAME NË PRIZREN ORGANIZON GRUMBULLIMIN E VESHMBATHJEVE PËR FAMILJET NEVOJTARE https://www.facebook.com/TVBESA/videos/763633720775076/
0 98

Prizrenasi Vedat Muriqi s’do të luajë kundër Çekisë dhe Anglisë Sulmuesi Vedat Muriqi nuk do të luajë në asnjërën...
0 139

KËRKOHET NDIHMË PËR GJETJEN E REMZIE MUSTAFËS...! As pas 6 ditësh nuk ka gjurmë të Remzije Mustafës,vetëm gjatë vitit...
0 76

Gjindet mjeti pa shpërthyer në Prizren Sot gjatë renovimit te tavanit te zyreve të Lëvizjes Vetevendosje dhe të klubit...
0 57

KËSHILLI I BASHKËSISË ISLAME NË PRIZREN ME PROGRAM TË PASUR FETAR SHËNON DITËLINDJEN E MUHAMEDIT A.S
0 44

Kryetari Haskuka:Rënia e Murit të Berlinit ishte frymëzim për luftën tonë për liri Fjalimi i Kryetarit Haskuka në Konferëncën...
0 52

Fikrim Damka zgjidhet kryetar të ri i KDTP,së Fikrim Damka është zgjedhur kryetar i Partisë Demokratike Turke të Kosovës...
0 59

POLICIA NË PRIZREN ARRESTON 5 PERSONA TË DYSHUAR PËR BIXHOZ ILEGAL

KULTURË

0 2794

Xamia Tur-u Sina në Etiopi, e cila prej më shumë se gjysmë shekulli ka arritur të ekzistojë që është e ndërtuar prej kashte,...