Prizreni Online

0 151

Besa Ismaili;Ja pse vendosa të kandidohem si deputete...! https://www.facebook.com/TVBESA/videos/1147429162133250/
0 135

Babai deshi të shiste veshkën për shërimin e djalit,Elvis Naçi ja siguroi mjetet për shërim...! Ditë më parë babai...
0 127

PDK në Prizren me konferencë për shtyp për gjendjen në Komunën e Prizrenit
0 207

Aksident trafiku tek tranziti në Prizren https://www.facebook.com/TVBESA/videos/391948264826432/
0 141

Ndërron jetë biçiklisti që u aksidentua në Prizren Ka ndërruar jetë biçiklisti që ishte aksidentuar ditë më parë në...
0 137

KRYETARI HASKUKA DHE MINISTRI NË DETYRË JAGXHILLAR INSPEKTUAN PUNIMET NË NDËRTESËN E ADMINISTRATËS KOMUNALE
0 145

Kadri Veseli mbrëmë ka ndezur elekoratin  në tri tubime  paralelektorale në  Prizren Në  kuadër të fushatës paraelektorale, lideri...
0 150

 Kyetari i Komunës së Prizrenit Mytaher Haskuka dhe drejtori i Drejtorisë së Shëndetësisë Visar Shehu  me  bashkëpunëtor sot bënë përurimin e...
0 147

KANDIDATËT PËR DEPUTETË TË NISMËS SOCIALDEMOKRATE NË PRIZREN VIZITUAN SHZAP-në DHE ESNAF-in .
0 147

Digjet një automjet në rrugën Edit Durham në Prizren Para pak minuta një automjet është kapluar nga zjarri njoftojnë...

KULTURË

0 2925

Xamia Tur-u Sina në Etiopi, e cila prej më shumë se gjysmë shekulli ka arritur të ekzistojë që është e ndërtuar prej kashte,...