Prizreni Online

0 46

Lëndohet rëndë këmbësorja në Prizren Një aksident ka ndodhur mbrëmë në Prizren, ku një veturë ka goditur një këmbësore...
0 76

NË TURNEUN MEMORIAL TË SHAHUT ''ASTRIT DEHARI'' MARRIN PJESË RRETH 300 SHAHISTË NGA VENDET E RAJONIT 3
0 69

KRYETARI HASKUKA DHE DREJORI KASËMI VIZITUAN PUNIMET QË PO KRYHEN NË RRJETIN E UJËSJELLSIT NË FSHATIN GJONAJ Në kuadër...
0 87

SEANCA E ASAMBLESË SOT ËSHTË ZHVILLUAR ME TENSIONE TË ASHPRA TË KUVENDARËVE TË OPOZITËS DHE EKZEKUTIVIT
0 66

Sulmohet tenda në Shadërvan ku po nënshkruhej peticioni kundër hidrocentraleve, vullnetarët kërcënohen Derisa kanë filluar nënshkrimet e peticionit kundër...
0 82

Prizren: Mësimdhënësi ngacmon seksualisht nxënësen Një mësimdhënës në Prizren është arrestuar pasi që dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një...
0 83

Tensione në Kuvendin e Prizrenit Mbledhja e sotme e Kuvendit Komunal të Prizrenit po karakterizohet me tensione mes zyrtarëve...
0 71

Aksident trafiku në rrugën Prizren-Shtërpcë Para pak minuta ka ndodhur një aksident trafiku në afërsi të Shtëpcës ku si...
0 59

SFIDË E DREJTORISË SË URBANIZMIT MBETET MUNGESA E STAFIT PËR LEGALIZIMIN E NDËRTIMEVE
0 85

Mytaher Haskuka: Sulmohet zyrtari komunal nga asambleisti i PDK,së...! Sot paradite zyrtari komunal nga Zyra e Prokurimit, Nezir Rexhepi,...

KULTURË

0 2780

Xamia Tur-u Sina në Etiopi, e cila prej më shumë se gjysmë shekulli ka arritur të ekzistojë që është e ndërtuar prej kashte,...