Sport

0 1968

Para rrethë 500 shikuesve në stadiumin e qytetit në Pejë, Liria ka mposhur 3:1 Isogun vendës. Liria, para kësaj ndeshjeje kishe vënë synim të qartë...
0 1438

KB Bashkimi përmes faqes zyrtare në Facebook ka njoftuar transferimin më të ri, që është amerikani, Tre Bussey. Ju njoftojmë se basketbollisti amerikan i pozitës...
0 1271

Përzgjedhësi i Portugalisë, Fernando Santos, ka folur për pritshmëritë e tij në ndeshjen ndaj Shqipërisë , skuadrën “Kuqezi” dhe gjendjen e grupit I, në...
0 1384

Alessio Tacchinardi mendon se Paul Pogba nuk është një lider dhe se Juventusi duhet të rindërtohet në mungesë të Carlos Tevezit. Mesfushori francez këtë sezon...
0 1078

Chelsea me disfatën e dytë dhe me gjithsej katër pikë në katër ndeshje aktualisht zë pozitën e 13-të. Ekipi nën drejtimin e ekspertit portugez,...
0 1179

Ka nisur gara e çiklizmit “Tour de Kosova”, e cila para pak minutash startoi në kryeqytetin e Kosovës. Rreth 30 garues vendor dhe nga...
0 1026

Liga e Kampionëve përgatitet për shortin e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve me shumë mundësi të ballafaqimeve të mëdha. Shorti që do të...
0 1169

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka bërë të ditur se sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema nuk do të transferohet në Emirates. Menaxheri i...