Sport

0 908

Portieri i përfaqësues së Kosovës, Samir Ujkani duket se gjatë kësaj verë do të largohet nga Palermo. Mediat italiane shkruajnë se krerët e Palermos tashmë...
0 1528

Boksieri i përfaqësues së Kosovës, Armend Xhoxhaj ka mposhtur hungarezin Norbert Harcsa me rezultat 3-0. Armend Xhoxhaj garon në kategorinë 81 kg dhe pas...
0 941

Shkodran Mustafi, lojtar i Valencias si dhe i kombëtares Gjermane, nëpërmjet profilit të tij në Facebook ka uruar muajin Ramazan në gjuhën shqipe, angleze...
0 1092

Sipas raporteve më të fundit që arrijnë nga mediat spanjolle, mësojmë se superylli i Barcelonës, Neymar është shumë pranë rinovimit të kontratës së tij...
0 872

Manchester City është i gatshëm t’i ofrojë kontratë të re sulmuesit Sergio Aguero me pagë rekorde prej 20 milionë eurosh në vit. Sergio Aguero është...
0 1022

Xavi Hernandez, i cili ka veshur fanellën e Barcelonës për 17 sezone ku ai ka përjetuar fitoren e 23 kupave, iu ka thënë lamtumirë...
0 1237

Gerard Pique ka postuar një fotografi në Facebook ku ka shprehur gëzimin e tij për trofeun e La Ligas të fituar dje. Në mes të...
0 965

Shënuesit më të mirë të Ligës së Kampioneve këtë sezon janë: 10 gola: Messi (FC Barcelona) 9 gola: Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Luiz Adriano (Shakhtar Donetsk) 7...
video
0 1050

Superylli i Portos, Jackson Martinez është shëndrruar në një njeri të veçantë me golat e tij. Sulmuesi kolumbian vazhdimisht di të shënoi gola të...