Sport slider

http://https://youtu.be/ZEqge2opxsg
0 1792

Para rrethë 500 shikuesve në stadiumin e qytetit në Pejë, Liria ka mposhur 3:1 Isogun vendës. Liria, para kësaj ndeshjeje kishe vënë synim të qartë...
0 1299

KB Bashkimi përmes faqes zyrtare në Facebook ka njoftuar transferimin më të ri, që është amerikani, Tre Bussey. Ju njoftojmë se basketbollisti amerikan i pozitës...
0 971

Chelsea me disfatën e dytë dhe me gjithsej katër pikë në katër ndeshje aktualisht zë pozitën e 13-të. Ekipi nën drejtimin e ekspertit portugez,...
0 1056

Ka nisur gara e çiklizmit “Tour de Kosova”, e cila para pak minutash startoi në kryeqytetin e Kosovës. Rreth 30 garues vendor dhe nga...
0 916

Liga e Kampionëve përgatitet për shortin e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve me shumë mundësi të ballafaqimeve të mëdha. Shorti që do të...
0 1038

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger ka bërë të ditur se sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema nuk do të transferohet në Emirates. Menaxheri i...
0 1100

Drejtoria e Policisë së Qarkut Elbasan, për garantimin e rendit për këtë ndeshje ndërmori disa masa të sigurisë, ku u angazhuan mbi 400 forca...
0 931

Ekipet spanjolle në krye me Barcelonën i prijnë listës së fitueseve në Super Kupën e Evropës. Ekipet spanjolle kanë fituar plot 12 herë, Italiane 9,...
0 1265

Gianni De Biasi thotë se Shqipëria do të kërkojë një pikë ndaj Danimarkës, por tre pikë të plota ndaj Portugalisë në dy ndeshjet kualifikuese...