Video

0 16

KOMUNA E PRIZRENIT ME ORGANIZATËN ''GERMIN''MBAJTËN AKTIVITETIN PËRMBYLLËS'' INVEST IN PRIZREN''
0 21

Kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka ndërpret takimin për nder të ezanit https://www.facebook.com/TVBESA/videos/2563030264018253/
0 20

SOT, NË PRIZREN U SHËNUA DITA NDËRKOMBËTARE E PËRKUJTIMIT TË VIKTIMAVE TË HOLOKAUSTIT
0 17

SHTYHET SEANCA E ASAMBLESË PËR ZGJEDHJEN E KRYESUESIT NË PRIZREN https://www.facebook.com/TVBESA/videos/632765537456512/
0 16

Albin Kurti deklarohet nga Prizreni se a do të ketë sot takim me Isa Mustafën dhe rreth koalicionit me LDK-në
0 145

VARROSEN DURIM DHE SUADA HADRI TË VRARË NË SHTËPINË E TYRE
0 60

Momenti kur nxirret e gjallë gruaja shtatzënë pasi qëndroi 12 orë nën rrënoja në Elazig të Turqisë Turqia është...
0 61

FILLOI LANSIMI I PLATFORMËS DIGJITALE PËR PJESMARRJE ME PUBLIKUN https://www.facebook.com/TVBESA/videos/2449696541956915/
0 48

DREJTORI KASËMI DHE THAÇI INSPEKTUAN PUNIMET E SHTRIMIT TË RRUGËVE NË FSHATIN KOBAJË
0 54

Ikja masive e Kosovarëve drejt Kroacisë Autobusët që dikur mbusheshin me njerëz që ktheheshin nëpër shtëpi nga puna, tani...