Video

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/706274863217221/
0 20

LARGOHEN BILLBORDET PA LEJE NË PRIZREN NGA INSPEKTORIATI https://www.facebook.com/TVBESA/videos/1437817559704506/
0 42

ZEJA E DRUPUNUESIT ËSHTË ZEJE E MBIJETESËS TREGON PLAKU AVDYL GEGAJ NGA KORISHA
0 30

MURAL NË KUJTIM TË ASTRIT DEHARIT NË QYTETIN E PRIZRENIT https://www.facebook.com/watch/?v=569147840488133
0 50

NË TURNEUN MEMORIAL TË SHAHUT ''ASTRIT DEHARI'' MARRIN PJESË RRETH 300 SHAHISTË NGA VENDET E RAJONIT 3

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/407774676556070/
0 48

KRYETARI HASKUKA DHE DREJORI KASËMI VIZITUAN PUNIMET QË PO KRYHEN NË RRJETIN E UJËSJELLSIT NË FSHATIN GJONAJ Në kuadër...
0 60

SEANCA E ASAMBLESË SOT ËSHTË ZHVILLUAR ME TENSIONE TË ASHPRA TË KUVENDARËVE TË OPOZITËS DHE EKZEKUTIVIT
0 57

Tensione në Kuvendin e Prizrenit Mbledhja e sotme e Kuvendit Komunal të Prizrenit po karakterizohet me tensione mes zyrtarëve...
0 43

Aksident trafiku në rrugën Prizren-Shtërpcë Para pak minuta ka ndodhur një aksident trafiku në afërsi të Shtëpcës ku si...