Video

0 20

HARADINAJ NË PRIZREN: POPULLI KA VENDOSUR QË KËSAJ HERE TË FITOJË KOALICIONI AAK - PSD
0 20

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtoresha e Drejtorisë Komunale të Arsimit, Xhemile Thaçi Vezgishi bëjnë përurimin e aneksit...
0 19

VETËVENDOSJE TAKON ELEKTORATIN NË ATMAXHË https://www.facebook.com/TVBESA/videos/528236027952255/
0 18

NISMA TAKON ELEKTORATIN E TRI LAGJEVE NË PRIZREN https://www.facebook.com/TVBESA/videos/1534640560008726/
0 19

KRYETARI HASKUKA VIZITON PUNIMET E ASFALTIMIT TË RRUGES LUGISHTË E HASIT -DEDAJ
0 23

NË ROMAJË TË HASIT PËRUROHET QENDRA E MJEKËSISË FAMILJARE https://www.facebook.com/TVBESA/videos/1074635322726380/
0 19

MBËSHTETJE E FUQISHME PËR KANDIDATËT E PDK-së NGA DY TAKIMET ME ELEKTORATIN NË ZHUR DHE PRIZREN
0 27

KRYETARI I AKR-së NË PRIZREN SHPEND SHUKI DEGA JONËE ANGAZHUAR MAKSIMALISHT PËR ZGJEDHJET E 6 TETORIT
0 25

KANDIDATËT E VETËVENDOSJES PËR DEPUTETË TAKOJNË ELEKTORATIN E DY LAGJEVE TË PRIZRENIT
0 28

KRYETARI HASKUKA NË PËRKRAHJE TË BANORËVE TË ZHUPËS KUNDËR NDËRTIMIT TË HIDROCENTRALEVE Kryetari i komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka,...