Home Lajme KOSOVË EKSKLUZIVE BAFTIU NE FENERBAHÇE!

Sipas burimeve te mia, Blend Baftiu ka arritur marreveshje personale me Fenerbahçen. Zyrtaret e klubit turk jane ne negociata finale me zyrtaret e Ballkanit per shumen e transferimit dhe kane mbetur edhe disa detaje per tu finalizuar kontrata,ka shkruajtur Arlind Sadiku në rrjetin e tij social.

KULTURË

0 325

Për nder të 142 vjetorit të Lidhjes Shqiptare të Prizrenit në kompleksin e LSHP,së u hap ekspozita "Personalitetet e Lidhjes Shqiptare...