Home Lajme Hajnat vjedhin stoli ari dhe para në Krajk të Hasit

Persona të panjohur kanë hyrë në një shtëpi në fshatin Krajk të Hasit, ku kanë vjedhur stoli ari dhe para.“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur kishin depërtuar në shtëpinë e tij ku kishin vjedhë stoli ari të ndryshme dhe para të gatshme. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin”, njofton Policia e Kosovës.