Home Lajme Haskuka:Koalicioni me kushtëzime nuk ka kuptim të vazhdohet

Haskuka:Koalicioni me kushtëzime nuk ka kuptim të vazhdohet.

Sot LDK e ka bojkotuar sërish mbledhjen e asamblesë komunale. Koalicioni me LDK-në ka qenë për asamblenë dhe kur asambleja komunale nuk funksionon, nuk ka kuptim të vazhdohet.

Falënderoj drejtorët dhe nënkryetarin nga LDK për bashkëpunimin dhe angazhimin e tyre në arritjen e prioriteteve tona qeverisëse,ka shkruajtur kryetari i Prizrenit Mytaher Haskuka në rrjetin e tij social.