Home Lajme Humb betejën me koronavirusin specialisti i fiziatrisë në spitalin e Prizrenit

Ndahet nga jeta Dr. Sedat HotiDr. Sedat Hoti ka qenë specialist i fiziatrisë dhe i ka shërbyer pacientëve pranë Spitalit të Përgjithshëm në Prizren si shef i shërbimeve të terapisë fizikale.Oda e Mjekëve të Kosovës, i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.