Home Lajme I shpëtoi aksidentit në ajër, mesazhi prekës i parashutistes për kolegun e...

Pas vdekjes së 27 vjeçarit nga Vushtrria pas aksidentit me parashutë, ka reaguar edhe Jona Gegaj, e cila ka mbetur e lënduar nga ky aksident.Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka thënë se me dhimbje e ka marrë lajmin se Fatosi e ka humbur jetën.

“Dje me datë 19.07 u ndeshëm aksidentalisht në ajër unë dhe kolegu Fatos Gerxhaliu . Me dhimbje te thellë mora lajmin qe Fatosi humbi betejën me jetën . Fatos kemi me t’kujtu sa te kemi jete ty dhe miresine tende. ❤ Bashkënjdej dhimbjen me kolegë e familjarë.😭”, ka shkruar ajo.