Home Lajme BOTË Incidenti në Fushë-Kosovë, dyshohet për shtëna me armë mes disa personave dhe...

Një incident mes disa personave ka ndodhur sot rreth orës 15:00 te rrethi në Fushë-Kosovë.Në këtë rast dyshohet se ka pasur të shtëna me armë mes Policisë së Kosovës dhe pronarët e një lokali.Në pamjet e siguruara, shihet forca të shumta policore në vend-ngjarje, derisa edhe është bllokuar rruga.Gazeta Blic ka tentuar të marrë detaje edhe nga Policia e Kosovës, por deri më tani ka qenë e pamundur.