Home Lajme Kujdes nga ky virus që po i fshin llogaritë e Facebook’ut

Kujdes nga ky virus që po i fshin llogaritë e Facebook’ut

Brenda dy ditëve shumë përdorues të Facebook’ut në Kosovë janë dëmtuar nga një virus i cili po qarkullon në rrjetet sociale i cili po i fshin llogaritë e facebook’ut. Ky është mesazhi që kanë dërguar qytetarët në adresën e rtv Besa.
“Pershendetje klient !
Kujdes eshte shperndare nje Video ( te cilen shihet nje femijë ) momentin qe hapet VIDEO ose behet Share llogaria juaj ne Facebook dhe Instagram mbyllet pergjithmone …
Kujdes kujdes !!!!!