Home Lajme KOSOVË Lajm i hidhur, vdes polici nga Malisheva që ishte i prekur me...

Ka ndërruar jetë polici kosovar, Mehdi Januzaj. Kjo është bërë e ditur nga Mihane Hoxha.“Lajm i hidhur! Ndahet nga jeta Rreshter Mehdi Januzaj, i cili ishte polici i pare ne Kosove i prekur me COVID-19, e te cilin e mundi pas disa javesh. Kurse, per fat te keq nuk i mbijetoi semundjes se kancerit.Mehdiun do ta kujtojme njeri shume te mire, profesional dhe bashkepunues! Ngushellime familjes, kolegeve dhe shoqërisë”, ka shkruar ajo në Facebook.

Similar articles