Home Lajme KOSOVË Ndërron jetë pjesëtari i Policisë së Kosovës dhe veteran i Ushtrisë Çlirimtare...

Ka ndërruar jetë Maliq Hoti, pjesëtar i Policisë së Kosovës në Prizren dhe veteran i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Njoftimi është bërë i ditur nga familjarët, në rrjetet sociale.

“Pushofsh ne parajsë Maliq Hoti”

Shoku im kojshija i parë bashkëluftëtari im pjesëtari i Policisë se Kosovës ndërroi jetë pas një sëmundje të shkurtër. Kam shumë fjalë me nda për ty po s’më lejojnë emocionet na ike herët Maliq, kur ju duhesh familjes me se shumti shokëve dashamirëve me mirësitë tua .

Te kujton shoku yt për jetë qe per 22 vite u njohem.

Lamtumir pusho i qet ashtu qysh e ke pas shpirtin gjithmonë.