Home Lajme Nesër bëhet hapja e pjesës së renovuar të QKMF-së në Prizren

Nesër, më 13 gusht (e enjte) Drejtoria e Shëndetësisë do të bëjë hapjen e pjesës së renovuar të QKMF-së, ku do të punojë ndërrimi i tretë.

Hapja do të bëhet në orën 12:00, në QKMF, ku i pranishëm do të jetë kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtoresha e DSH-së, Narqize Arënliu Hoxhaj,thuhet në njoftimin e Komunës së Prizrenit.