Home Lajme KOSOVË Nuk e marrin në Tiranë,Osmani me mëngjes “frymëzohet” te shtatorja e Ibrahim...

Derisa Qeveria Hoti ka udhëtuar në Tiranë Kryeparlamentarja, Vjosa Osmani, në mëngjesin e së premtes ka shkrepur një fotografi para shtatores së ish-kryetarit të LDK-së, njëherësh ish-president, Ibrahim Rugovës, në sheshin “Ibrahim Rugova”.Osmani ka shoqëruar këtë fotografi me mbishkrimin “Mirëmëngjesi” dhe simbolin e LDK-së.Ndryshe, Osmani kishte vënë maskën me një domenjënie të veçantë për këtë rast.Aty u vërejt Flamuri i Dardanisë

Similar articles