Home Lajme KOSOVË Nuk respektuan masat anti Covid, shqiptohen 848 gjoba në 24 orët e...

Gjatë 24 orëve të fundit, policia ka shqiptuar 848 gjoba për mos respektim të masave mbrojtëse ndaj COVID-19, derisa edhe 1 mijë e 131 gjoba janë shqiptuar me tiketa trafiku.Në rrugët e Kosovës, janë shkaktuar 17 aksidente trafiku me të lënduar dhe 21 aksidente trafiku me dëme materiale.Për 24 orë janë arrestuar 19 persona, 10 janë dërguar në mbajtje.

Similar articles