Home Lajme Pamje ekskluzive-Tërmeti ndihet edhe në Prizren…! në Kosovë

Pamje ekskluzive-Tërmeti ndihet edhe në Prizren…!
në Kosovë

Një tërmet me magnitudë 5.8 të shkallës Rihter është regjistruar në Detin Adriatik, në një thellësi prej 10 kilometrash.
Tërmeti është regjistruar rreth 6 kilometra larg Durrësit, por ai është ndjerë edhe në Prishtinë, Prizren dhe Pejë për disa sekonda.
Tërmeti është regjistruar saktësisht në orën 16:04:25.