Home Lajme KOSOVË Pamjet e fundit nga zjarri në një barnatore në Prishtinë (VIDEO)

Një barnatore në lagjen “Dardania” në Prishtinë është përfshirë nga flakët.Policia dhe zjarrfikësit janë parë në vendin e ngjarjes. Ata kanë larguar banorët nga ndërtesa dhe lokalet përreth dhe po mundohen ta fikin zjarrin.Ende nuk është bërë e ditur se çfarë mund ta ketë shkaktuar zjarrin.Policia e Kosovës ka konfirmuar se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar.

KULTURË

0 46

Solistja Profesoresha Rejhan Kodrazi, në Violin Profesor Rahmi Ymeri dhe Piano Eda Vllaço Shkolla e Muzikës Prizren