Home Lajme KOSOVË Para pak qasteve ka ndodhur nje tërmet 5.22 shkallë.

Epiqendra e tërmetit ishte në Galinchnik, Maqedonia e Veriut.

Tërmeti u ndje në shumë qytete të Kosovës si dhe në Prizren

Raporton Rtv Besa

Similar articles