Home Lajme KOSOVË Policia ende në vendin e ngjarjes ku ndodhi grabitja

Policia e Kosovës po vazhdon të qëndrojë në vendin ku ndodhi grabitja në filialin e një institucioni financiar në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në Prishtinë.Njësia e hetimeve lidhur me rastin ka nisur ndërmarrjen e veprimeve të nevojshme policore me qëllim zbardhjen e rastitLidhur me rastin në fjalë, detaje kanë dhënë nga Policia e Kosovës.“Rreth orës 15:00 është raportuar për një grabitje të ndodhur në filialin e një institucioni financiar në rrugën “Dëshmorët e Kombit”, në Prishtinë. Pas marrjes së informacionit policia ka dalë në vendngjarje dhe bazuar në informacionet e para janë ngritur dyshimet se një i dyshuar që po ashtu dyshohet të kishte dhe armë me vete ka grabitur një vlerë të caktuar parash dhe ka ikur nga vendi i ngjarjes”, ka thënë Flora Ahmeti.

KULTURË

0 78

Aktivitete çdo natë– Muzikë / Performanca Artistike Filigran , Art me Pika , Qëndisje , Punime Druri. https://www.facebook.com/TVBESA/videos/852044405574209