Home Lajme Prizren- Gjendet i vdekur në shtëpinë e tij

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren. Njësitet policore dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dhe kanë konstatuar vdekjen e tij.

Ndërkaq siç thekson policia në raportin 24-orësh me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.