Home Lajme KOSOVË Refugjati ishte goditur me thikë e pastaj ishte djegur në një shtëpi...

Ekipet mjekësore kanë arritur të largonin trupin e pajetë të viktimës, refugjatit, nga shtëpia e djegur në “Ulpianë”.

IndeksOnline ka raportuar se në orët e para të mëngjesit një person është gjetur pa shenja jetë dhe i djegur në një shtëpi në lagjen “Ulpiana”, në Prishtinë.

Mësohet se refugjati nuk ka vdekur nga zjarri, por nga plagët e marra paraprakisht nga therja me thikë.