Home Lajme KOSOVË Rrehen mes vete dhe gjuajnë me armë, tre të arrestuar në Prizren

Tre persona janë arrestuar në Prizren, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht e me pas njeri prej tyre ka shtënë me arme në ajër.

Njëri nga të dyshuarit pëson lëndime trupore dhe pranon tretman mjekësor, arma qe është përdorur- armë gjuetie dhe dy gëzhoja janë konfiskuar.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.