Home Lajme BOTË Skandaloze: Gjyqtari i katërt fyen në baza racore anëtarin e klubit turk,...

Është ndërprerë ndeshja PSG-Basaksehir.Kjo pasi gjyqtari i katërt dyshohet ta ketë fyer në baza racore një anëtar të stafit të skuadrës mysafire.Me këtë rast, lojtarët e PSG-së i janë bashkuar protestës së mysafirëve dhe kanë marrë rrugë për në zhveshtore.

KULTURË

0 78

Aktivitete çdo natë– Muzikë / Performanca Artistike Filigran , Art me Pika , Qëndisje , Punime Druri. https://www.facebook.com/TVBESA/videos/852044405574209