Home Lajme Tentim vetëvrasje në Ortakoll të Prizrenit(FOTO)

Tentim vetëvrasje në Ortakoll të Prizrenit

Mbrëmë në ora 02:35 në Ortakoll të Prizrenit ka pasur një tentim vetëvrasje të një vajze ku fal intervenimit nga Policia dhe Zjarëfiksit ajo është shpëtuar nga terasa e një ndërtese shumëkatëshe..