Home Lajme TËRMET NË MAQEDONI

Në ora 11.12 minuta është ndjerë tërmet në rajonin e Tetovës…Epiqendra e tërmetit ka qenë në Malin Sharr në pjesën e Kosovë, 3 shkallë në thellësi prej 5 kilometër.

Përndryshe gjatë ditës së sotme ka patur tërmete në Greqinë veriore dhe Kosovë me intensitet të ulët, njofton Shqipmedia.