Home Lajme Thaçi: Deputetët e PDSH në mbështetje të Lëvizjes BESA, humbje katastrofale për...

BDI është humbëse katastrofale e këtyre zgjedhjeve, ndërsa vetë unë mbaj përgjegjësi për humbjen e PDSH. I uroj sukseset më të sinqerta Lëvizje BESA, dhe deputetët tanë janë në mbështetje të tyre, tha Menduh Thaçi gjatë konferencës për shtyp në Tetovë.

Ai shtoi se Lëvizja BESA është forcë e akademikëve të rinj dhe se nuk ka lidhje me financimin nga Turqia.

ZHURNAL.mk