Home Lajme Therje me thikë në rrugën Ekrem Rexha,nga emergjenca dhe policia japin detaje...

Pak më parë në rrugën Ekrem Rexha në Prizren ka ndodhur një rast i therjes me thikë ku si pasojë janë lënduar dy persona, bëjnë të ditur nga Emergjenca dr Gylxhan Hasani si dhe Policia zëdhënësi Shaban Osmanollaj.

Momentalisht të dy të lënduarit janë jashtë rrezikut për jetë.