Home Lajme KOSOVË Visar Korenica do të garojë me nr 79 nga Lëvizja Vetëvendosje

Sonte Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar sloganin e zgjedhjeve të 14 shkurtit “Krejt dhe Drejt”

Në listën e VV- së në numrin 79 është Visar Korenica personalitet i njohur në Rahovec dhe jo vetëm, raporton Rtv Besa