Home Lajme KOSOVË Vrasja e katërfisht në Pozharan: Babai vrau gruan, dy djemt dhe pastaj...

Ngjarja e rëndë që tronditi Kosovën, ku katër persona dyshohet se u vrarë me armë zjarri në fshatin Pozharan të Vitisë, është një krim i rëndë në familje dhe që e ka shktuar babi.Burime të IndeksOnline nga ky fshat kanë bërë të ditur se fillimisht kryefamiljari e ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë dhe më pastaj edhe veten.Dorasi ka ardhur nga Zvicrra dhe ka qenë duke qëndruar me pushime në Kosovë.

KULTURË

0 83

Aktivitete çdo natë– Muzikë / Performanca Artistike Filigran , Art me Pika , Qëndisje , Punime Druri. https://www.facebook.com/TVBESA/videos/852044405574209