Home Lajme Zhduket një person në Prizren

Një person është larguar nga shtëpia e tij dhe ende nuk është kthyer më.Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 10:00 në rrugën “Fahredin Hoti”, në Prizren.Siç thuhet në raport, rastin në polici e ka raportuar bashkëshortja e tij.“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se bashkëshorti i saj viktima mashkull kosovar ishte larguar nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer”, thuhet në raport.

Similar articles