Home Lajme Zhduket një vajzë në Prizren, rasti lajmërohet nga babai – Policia nuk...

Është zhdukur një vajzë në Prizren.

Rasti është lajmëruar nga babai.

”Ankuesi ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, njofton Policia e Kosovës.

Por policia nuk ka dhënë ndonjë informatë apo fotografi për identitetin e saj.

Similar articles