Home Lajme KOSOVË Albin Kurti me një fotografi të veqantë me familje uron vitin e...

Me dëshirë dhe shpresë për një Vit vërtet të Ri, të gjithë Juve dhe të dashurve Tuaj: Gëzuar 2021!,ka shkruajtur Albin Kurti në rrjetin e tij social.