Home Lajme KOSOVË Arian Çani bënë presion këngëtares shqipëtare,po se këndove sërbisht s’do të ftoj...

Këngëtarja shqiptare ka refuzuar Arian Çanit në emision: Nuk këndoj serbisht unëKëngëtarja nga Shqipëria refuzon të këndojë këngë në gjuhën serbe dhe greke.E ftuara në emisionin “Zonë e lirë” në Tv Klan, Romina Aliaj është pyetur nga Arian Çani a mund të këndojë këngë në gjuhën serbe apo në atë greke.“Nuk ka shansë, jo jo, jam raciste, serbe dhe greke nuk këndoj asnjëherë, kurrë kurrë”, ka thënë këngëtarja.“Mos mi shaj grekët se nuk të ftoj në emision”, i është drejtuar Çani.Por, duket se Romina nuk e ka problem këtë.“Po mos më fto, nuk i dua”, i është përgjigjur ajo.https://www.instagram.com/p/CHnUv4KgZb1/…