Lajme

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...

Ëmbëltorja “Sultan” në Prizren njofton të gjithë klientët se ka filluar të marr porositë për Bakllava në lokalin i cili gjindet tek...

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), kujton Ekrem Rexhën, me rastin e 21 vjetorit të vdekjes së tij.
0 6

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka dhënë një lajm fantastik. Ai ka treguar se në 24 orët e fundit...

Sipas kalendarit të publikuar nga Bashkësia Islame e Kosovës njoftohet se nesër më 8 maj 2021, shënohet Nata e Madhe e Kadrit,...